Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az oka annak, hogy nem...

Mi az oka annak, hogy nem vagyok szomjas és ezáltal nem iszok napi 1 liternél többet?

Figyelt kérdés
Napi 3 liter körül kéne. Enni sokat szoktam, inni meg csak mellé, néha 1-1 pohár üdítő/tej valami de szerintem 1 liternél nem iszok többet

2015. dec. 19. 19:22
 1/5 Roland G. ***** válasza:
Tudatosan kell inni.De amúgy jó,hogy feltetted ezt a kérdést,mert most iszok.Van amikor elfelejti az ember... :)
2015. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azért 3 litert nem biztos hogy kell, télen kevesebb víz is elég, mint nyáron

de egy 2 liter jó lenne

figyelj oda rá és ne csak akkor igyál, amikor már szomjas vagy

egy idő után természetes lesz

2015. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokat fáj a fejem, biztos vagyok benne összefüggés van. Próbálok inni persze, de nem könnyű ha nem szomjas az ember
2015. dec. 19. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért egy 50 kg os, meg egy 150 kg os ember vízigénye nem egyforma. Csúnya dolog, de én a vizeletem színével szoktam lemérni, hogy elegendő víztartalékom van e? Ha a vizelet színe a vízéhez közelít, akkor elég. Ha kezd sárgulni, akkor nem ártana egy pohárral ledönteni. Ha teljesen sárga, sűrű, már nagyon kell inni....
2015. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A folyadékbevitel függ a hőmérséklettől is. Most elég lenne másfél-két liter. A folyadék egy része az ételből származhat, például levesek, gyümölcsök, zöldségek. Nézd meg, hogy miket eszel!
2015. dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!