Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hányinger esetén ehetek?

Hányinger esetén ehetek?

Figyelt kérdés
Ma kétszer volt kb 30 percig tarto eros hanyingerem, de mar kb 3 oraja nem volt. Ehes vagyok, ilyenkor ehetek, vagy ma mar inkabb ne, esetleg kola?
2015. dec. 21. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehetsz, csak könnyű, diétás dolgokat, amik nem terhelik meg a gyomrodat. Tehát most zsíros, fűszeres ételeket hanyagolj.
2015. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, koszi! Es gyumolcsoket is ehetek?
2015. dec. 21. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne csak kekszet, vagy sós vízben főtt burgonyát ennél csak. És csak teát igyál cukor nélkül. Legjobb lenne a kamilla.
2015. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kólát az biztos ne, hogy jut eszedbe? Én éhesen eszem, igaz, nekem ha hányingerem van, akkor sem hányok, de neked is rég volt az.

Nehéz megmondani, mit egyél, de te tudod, te érzed, mi lehet jó, mi neked a könnyű étel, amit szinte mindig jó néven vesz a szervezeted.

2015. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokan mondjak h a kola jo hanyingerre, persze kis mertekben, hidegen es buborek delkul. Nekem az orvosom is ajanlotta meg amikor hanyasos virusom volt, es jobban lettem tole.
2015. dec. 21. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!