Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet az étkezés utáni...

Mitől lehet az étkezés utáni gázosodás, hasfájás, hányinger?

Figyelt kérdés

Egy-két hete volt, hogy szinte akármit ettem, közben, vagy rögtön/nem sokkal utána hányingerem lett, fájt a hasam; főleg a kávé és a joghurt után tűnt fel leginkább. Hasmenésem nem volt, és hányni sem hánytam, csak rossz volt a közérzetem. Ez mára már nagyjából elmúlt (legalábbis a hányinger), viszont most meg már bármit eszem/iszom, rögtön utána vagy böfögni, vagy szellenteni kell, tele vagyok levegővel (hallom és érzem is...). Az utóbbi egy-két napban már tudatosan próbáltam kerülni a tejes dolgokat, de nem iktattam ki teljesen az étrendemből (próbaképp megittam tegnap egy fél pohár kakaót, és akkor nem volt panaszom, viszont ma reggel volt egy kis hasmenésem, nem tudom, lehet-e összefüggés a kettő között). Már alig merek bármit is enni.


Elvileg nincs laktóz-intoleranciám, rengeteg tejterméket fogyasztok. Viszont pár hónappal ezelőtt egy vizsgálat során kiderült, hogy enyhe inzulin-rezisztenciám van. Lehet köze ennek ahhoz? Vagy Laktóz érzékeny lettem? Esetleg más az oka?


Köszönöm előre is a segítséget!


19/L



2015. dec. 21. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyors evés, falás során sok levegő kerül a gyomorba és onnan a belekbe.
2015. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem eszem gyorsan, rendesen megrágom az ételt, egyszerre nem is túl sokat.
2015. dec. 21. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
A laktóz érzékeny és a tejérzékeny nem ugyanaz. Azt is számításba vetted? :) De ez valami más lesz.
2015. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés, vagy enzimhiány áll a háttérben. Szedjél magas hatóanyagú probiotikumot pár hónapig.
2015. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy időre állj le a tejtermékek fogyasztásával.

A gázosodás általában amiatt van, hogy olyan cukrokat, szénhidrátokat tartalmaz az ételed, amit nem tudsz megemészteni, így ezek a cukrok eljutnak a vastagbélbe, ahol a bélbektériumok dolgozzák fel (tobzódnak rajta vígan) jelentős gázképződés közben.

Néhány napnyi tejmentes diéta, és az előző válaszoló által javasolt probiotikum hátha eredményt hoz.

2015. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2015. dec. 28. 11:30
 7/7 anonim válasza:
Laktóz intolerancia akár a 20-as 30-as években is felléphet, mert az enzim kifárad.
2016. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!