Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok enni és aludni hogy...

Nem tudok enni és aludni hogy változtassak?

Figyelt kérdés

Van hogy napokat nem alszom és nem vagyok fáradt.Nem szeretek aludni egyszerűen..Nagyon nehezen alszom es kelek ha elegendő időt alszom. És annyira elegem van ebből hogy inkabb le sem fekszem vagy csak pár órát :(


Ha kevesebb órát alszom akkor felkelek egyszerűen az ébresztőt is hallom :) Talán ennyi idő alatt nem vagyok mély álomba és ezért? Vagy elég lenne ennyi alvás?


A másik meg hogy nem bírok normalisan enni eszek pár falatot es teli vagyok :( Ez miert van? Valami tipp



2015. dec. 22. 02:30
 1/5 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2015. dec. 22. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem észleled a fáradtságot valamiért. Mert azt írod, pár órát tudsz aludni.

Akkor ha kialakítasz egy napi ritmust, hogy éjjel 4 órát fekszel, bóbiskolsz, akkor mi van?

Azután is igényled a néhai nagy alvászatot?


A testsúlyod átlagos?

2015. dec. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nálam is pont igy van. Ha eszek nem tudok aludni. Vagy ha alszok nem eszek.
2015. dec. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17l.. Majd megprobalom ezt a napi ritmust kialakítani:)

Eléggé sovány vagyok.

2015. dec. 22. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Kifárasztod magad eléggé? Sportolsz? Nekem segített, hogy két órával lefekvés előtt futottam egy órát... :)
2016. jan. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!