Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 171 cm-hez kevés 44 kg?

171 cm-hez kevés 44 kg?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok , még nem áltam meg a növésben.Mindenki azzal cukkol ,hogy túl sovány vagyok.Ez tényleg így van ? ha igen, mennyit kéne híznom ?

2015. dec. 31. 10:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kifelejtettem , hogy lány vagyok :D
2015. dec. 31. 10:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Eléggé...Gondolom,még nem is menstruálsz.Remélhetőleg,ha elkezdesz nőiesedni pár kiló is felszalad.
2015. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rettentő kevés, kb. úgy nézhetsz ki, mint egy anorexiás... Lasó hangon 60 kiló körül lenne a normális testsúly ilyen magassághoz.
2015. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez még a te korodban is kevés, sovány vagy nagyon


kezdj el valamit sportolni és tömegnövelő étrend ill. ha nem hirtelen nyúltál meg most, hanem évek óta ez van, akkor a háziorvosoddal is beszélned kellene

2015. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, kevés. De ha ilyen alkatú vagy, nem fogsz tudni hízni csak azért, mert mások mondják, hogy sovány vagy. Én 160 cm vagyok és 53-54 kg. Ez most már jó, de mégis mindenki azzal van elfoglalva, hogy sovány vagyok. 38 éves múltam és van 1 gyerekem. Tiniként én is olyan voltam mint Te, sokat is piszkáltak miatta, de ez nagyrészt alkat kérdése, hiába eszel sokat!
2015. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Osztálytársam 164-hez 45 kg, nagyon soványnak néz ki. De ez nálatok valószínűleg alkat kérdése, ha te jól érzed így magad, akkor nincs gond.

Amúgy 171 cm-hez 60 kg az átlagos/normális.

2015. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!