Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Plusz 10 kilóval mennyivel...

Plusz 10 kilóval mennyivel másabb az ember kinézete?

Figyelt kérdés

Szeretnèk felszedni plusz 10 kilót, eddig 4 kg sikerült az ünnepek alatt. Kèrdès a hirtelen hízás nem veszèlyes? Esztètikailag lehet, hogy csíkokat hagy majd maga után vagy az fogyásnál van?

Vèkony vagyok, nem èrzem magamat jól a bőrömben, így önbizalmamsincs. Ezèrt szeretnèk hízni!:)



2016. jan. 1. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 18 èves vagyok ès lány. 165 cm magas, 47kg ünnepek előtt most már szerencsère 51. Cèlom az 58 kg
2016. jan. 1. 15:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt is a hízás sebessége és minősége számít. Javaslom a Sport kategóriát, és ott a Testépítést. Ott elég jó tanácsokat tudnak adni, hogy hogyan hízz úgy, hogy izmosodj ne zsírosodj. nem leszel kigyúrt állat, de szebben néz ki ha feszesedsz az izmoktól, és mellé kis zsír jön fel.
2016. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

zsíret nincs értelme felszedni, izmot igen - én is a sport kategóriát javaslom

és a body.builder.hu-t

2016. jan. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm nektek a válaszokat !!:)))
2016. jan. 1. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így érzel

Szerintem pont jó a súlyod (és lényegében az is volt)

Egyébként előttem leírták, végülis a te döntésed :)

2016. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát 161 cm-hez a 47 kicsit kevés szerintem. De ez én vagyok, és minden ember más. Így magassághoz az a 310 kg szerintem pont tökéletes lesz, főleg ha jórészt kicsit izmosodik és nem zsír.
2016. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Hát ez egy valóban èrdekes dolog szerintem is. Mert annyira nem mindegy hogy hova megy az a + 3/4kg.

Èpp ma láttam instagrammon egy lány posztolt magáról after->before kèpeket. Ès huh. Magassága nem derült ki, de 37kg volt. Aneroxiás tènyleg minden csontja ki volt ő is 18 èves ès kb kèpei szerint nagyjabol egy magas lehet velem. De tènyleg a karja fele az enyemnek a laba a negyede az enyemnek ...es most hizott 47 kg lett. Ès mèg úgy is hihetetlenul sovanynak nez ki. Es ijeszto belegondolni hogy multheten mèg èn is ennyi voltam. De igazából èn nem láttam magamat ennyire vèkonynak.

2016. jan. 3. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!