Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Alkoholos ital fogyasztása...

Alkoholos ital fogyasztása után pl. pezsgő vagy bor után tényleg nem szabad tejet inni?

Figyelt kérdés
Valaki ezt mondta nekem és nem tudom igaza van-e. Ezért gondoltam megkérdezem itt, és ha nem lehet tejet inni rá akkor miért nem?
2016. jan. 2. 21:31
 1/1 Phoney ***** válasza:
Alkoholra alapvetően lehet tejet inni. Sok tejszínes vagy akár tejes koktél létezik, a tejszínlikőrökről (Bailey's, stb.) nem is beszélve. Borra/pezsgőre ugyanazért nem érdemes, amiért gyümölcslére sem – a sav és a tej meghajthat. A sörről nem mernék nyilatkozni, égetett szeszből max. a színes gyümölcslikőrök okozhatnak gondot, viszont az átlagos(an elrontott) házipálinkában szintén nem vagyok biztos.
2016. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!