Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egy nő egész nap egy...

Ha egy nő egész nap egy narancsot egy almát és egy bögre kávét iszik, ugye nem fog hízni tőle? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mivel ezelőtt kemény fizikai munkát végzett, mellette sportolt,de amióta egy betegség miatt nagyon legyengült és nincs ereje még az ágyból sem kikelni,mert összeesik,azért eszik ennyit, mert nem akar meghízni, így is bűntudata van,hogy nem tud lemenni futni. Ennyi ételtől így hizhat?

2016. jan. 5. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de meghalni meg tud.

Menjen orvoshoz, mert beteg, főleg az elméje.

2016. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, de ha hazavágja vele az inzulinját, akkor még kevesebbtől is.
2016. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gyakorlatilag nem eszik semmit? Feléli a tartalékait, az izmait, majd meghal. Nincs meg a minimális zsír- és fehérjebevitel töredéke sem, a nem makrotápanyagokról nem is beszélve.
2016. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Molyember ***** válasza:
Nem, és ezt passzív öngyilkosságnak hívják. Ezt egy hétig se lehet bírni, Auschwitzban többet ettek a rabok.
2016. jan. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lantos Szilvia ***** válasza:
100%
Ha egy nő (vagy akár férfi) tudatosan átcsoportosítja az étkezéseket, reggel szénhidrátokkal is tarkított finom reggeli, délben normál adag szénhidrátszegényebb ebéd, este pedig fehérje, mellé még minden másnap egy egy óra sport és nagyon nem fog hízni... s ami fontos, életben marad... én anorexiás voltam... nem kívánom senkinek.. azóta update-életmód, rendszeres sport... mindemellé kismama vagyok és egy nagy, 11 éves gyerek anyukája, összesen 45 kilót nyomok és eszek rendesen... nincs kínlódás, éhség, gyengeség... energiabombának hívnak... egyen az a nő, ha nem akar meghalni...
2016. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!