Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék normálisan...

Hogyan tudnék normálisan étkezni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Rengeteg folyadékot iszom szerintem ez miatt sem érzem magam éhesnek. Nem azért nem eszem többet mert vékony akarok maradni, hanem mert szó szerint hánynom kell egy falat kajától is. Próbáltam már mindenféle étvágynövelőt, sportot és társait de nem híztam egy kg-ot sem + az étvágytalanság is maradt, sőt fokozódott is időnként. Mikor ráveszem magam, hogy változtassak akkor 1-2kg fel is jön de több sehogy sem. Van más is akinek ugyan így nem esik jól semmi kaja?

(ma is néhány falatot ettem, eszembe sem volt enni elfejtettem.)



2016. jan. 5. 20:37
 1/4 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok 180 cm és 59-60kg
2016. jan. 5. 20:38
 2/4 anonim válasza:

Ezt szerintem egy szakembertől kellene megkérdezni.

(Nem értek ehhez, de talán segíthet az, hogyha a kedvenc ételeidet kezded fogyasztani, vagy többször enni pár falatot.)

2016. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod. Nem vagyok válogatós, sok mindent szeretek kedvencemként :)

még a karácsonyi zabálások alatt is fogytam 2 kg-ot..

2016. jan. 10. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél leveseket, legjobb a húsleves, csontleves vagy raguleves. Evés előtt igyál egy kis vizet, amibe facsarsz egy kis citromlevet. Igyál gyömbérteát. Cink és B-vitaminok segítenek javítani az étvágyadat. Érdemes lenne kivizsgáltatni, nincs-e valamilyen ételre allergiád, vagy intoleranciád.
2016. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!