Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Testképzavaros vagyok, nem...

Testképzavaros vagyok, nem tudom hogy nézek ki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mikor belenézek a tükörbe van hogy kövérnek,normálisnak vagy anorexiásnak látom magam. Mindenki azt mondja milyen vékony vagyok, meg hogy hízhatnék és biztos anorexiás vagyok. Ez nagyon zavart régebben ezért megpróbáltam hízni de nem sikerült. Aztán végül már nem foglalkoztam vele de megint elkezdtek csúfolni miatta ezért megpróbáltam bebeszélni magamnak hogy kövér vagyok,hogy akkor tényleg elhiszem és felszedek pár kilót /ez most lehet hogy hülyén hangzott de ilyen agykontroll elmélet szerint:ha elképzeled valóra válik.

Hát talán sikerült híznom de nem tudom. :/ Az lett az eredménye hogy nem tudom hogy nézek ki. Evés: Nem vagyok válogatós mindent megeszek hétköznap általában szendvicseket,gyümölcsöt,péksüteményt. Hétvégén néha van ebéd. Heti 3x aerobikozok. És szoktam a kutyámmal futni sprintet mert úgy tudom hogy a hosszútávtól csak még jobban fogy az ember. Bár régen mondjuk 2 km-t futottam utána 1km séta 2km futás kb.Ez nem tudom mennyire hosszútáv de inkább váltottam mert így hátha hízni fogok. 15 éves vagyok,167 cm/45 kg



2016. jan. 8. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

" ilyen agykontroll elmélet szerint"

"hogy akkor tényleg elhiszem"


Ez a te problémád, minden szutykot elhiszel. 167 centihez tökéletes a 45 kiló.

2016. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt:


[link]

2016. jan. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ezt elméletben oké de gyakorlatban nem tudom elhinni hogy normálisan nézek ki... Mert ha belenézek a tükörbe mindig mást látok. Plusz mindenki mondja hogy egy csontváz vagyok. Néha annak látom magam néha egy dagadt disznónak.
2016. jan. 8. 13:15
 4/11 A kérdező kommentje:
Az életmódommal nem hiszem hogy akkora probléma lenne. Elméletileg egészséges vagy
2016. jan. 8. 13:17
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez a kiló inkább kicsit kevés, de még nem olyan vészes. amúgy meg mit törődsz azzal ha más csúfol. Ki a ... érdekel? azzal foglalkozz hogy neked tetszen amit csinálsz, ahogy kinézel, ha éhes vagy egyél ha nem vagy ne egyél ha sportolni akarsz sportolj azzal csak jót teszel a testetnek. ilyen alkat vagy és kész legalább nem fogsz 40 évesen 150 kilósan ülni a kanapén pizzát zabálva szerelmes filmeket nézni és bőgni hogy milyen dagadt vagy és hogy nem kellesz senkinek... én örülnék ha vékonyabb lennék de ha nem lehet hát ez van nem nagy ügy. az meg ha más csúfol csak saját magát minősíti mennyire bunkó és egyszerű nem kell vele foglalkozni ennyi :)
2016. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
*vagyok
2016. jan. 8. 13:18
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó:Hát megpróbálom,köszi a tippeket. Csak nem értem hogy lehetek ilyen,hogy nem látom reálisan magamat.
2016. jan. 8. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés a súlyod, de nem vészesen, bár ugye nem látlak, csak a számok pedig nem mondanak eleget.

Az OK, hogy eszel, anorexiás tuti nem vagy, de azért ne csak a szénhidrátokra koncentrálj (no persze nem tudom, mi van a szendvicsedben, de gondolom, ritka az, hogy valaki minimális kenyérbe 2 tojást, vastag sajtot vagy nagy húst pakoljon).

A képzelet hatalma nagy, de csak ha hat rád és emiatt teszel is érte...


Hogy miért beszélsz be magadnak dolgokat, azt fel nem fogom, de nem vagyok pszichológus...

2016. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet hogy ez inkább pszichológiai kérdés.
2016. jan. 8. 18:55
 10/11 anonim ***** válasza:
A súlyod inkább kevès,írd be pl.a BMI kalkulátorba(tudom,hogy izmosaknak nem mèrvadó),azt fogja kiadni,hogy sovány vagy.Akinek azt adja ki,hogy sovány,az általában igaz is.De ha ilyen alkat vagy,semmi baj.Ne foglalkozz azzal,ha piszkálnak,majd kinövik.Hidd el,ez az a kor,amikor mindenki azzal van elfoglalva,hogy "jaj fogyózzunk",örülj,hogy neked nem kell.Viszont megpróbálhatsz egy kis izmot felszedni,többet mutat majd a mèrleg,de jobban fogsz kinèzni.Jobban fog látszani,hogy "van alakod".
2016. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!