Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Néhány hetente éjszakánként...

Néhány hetente éjszakánként hasmenésem van, de csap pár napig, aztán egy ideig megint egyaltalán nem. Valaki? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nos, egyszer még október tájékán történt az, hogy megettem a kígyóuborkát héjastul. Akkor egy hétig hányás/hasmenés volt minden... Viszont azóta nagyon nincs rendben a gyomrom és visszatér ez a hasmenés dolog de csak éjszakánként, viszont egy éjszaka többször is és nagyon fáj a gyomrom is ilyenkor. Most épp két napja tart nem tudom mikor múlik már el. Illetve szokott fájni bal oldalt a beleknél a hasam, ennek is ehez van köze úgy vélem. Vérvételre megyek jövő héten de szerintetek ezzel mit lehet csinálni, vagy hogyan lehet kivizsgáltatni? Mert bár nem vagyok orvos szerintem ez az uborkás eset enyhén nem tett jót az amúgy is gyenge gyomromnak és egy maradandó bélrendszeri vagy emésztőrendszeri fertőzés lehet. Vagy pedig alapból baj van az emésztésemmel és vannak ételek amiket nem bírok ezek szerint megemészteni, de ezzel viszont nem tudom mit lehet csinálni vagy ha ezt orvos is megállapítja, akkor hogyan vizsgálják ki hogy melyik ételektől?

2016. jan. 13. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ételintolerancia vizsgálattal kideríthető, hogy mit nem bír a gyomrod.
2016. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és az pontosan micsoda?
2016. jan. 13. 15:13
 3/4 anonim válasza:
Az hogy mire lehetsz allergiás.
2016. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vizsgálat elvégzéséhez csupán néhány csepp vérre van szükségük és megvizsgálják mit nem bírsz. allergia teszt
2016. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!