Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Klóros vízen nagyon veszélyes...

Klóros vízen nagyon veszélyes hosszútávon élni? Azt mi okozza ha a víz átlátszó, de a pohár falán apró kis bubik maradnak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 23:29
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Szívesen írnám amit mondanak, mármint, hogy amennyi az ivóvízben esetleg megtalálható az teljesen ártalmatlan de ezt én magam sem hiszem el. Szerintem káros a klór kis mennyiségben is, viszont a fertőzőt még veszélyesebb lenne, használjuk főzésre, mosásra, fürdésre, stb de ivásra aki teheti jobb minőségű vizet válasszon. Elég sokáig ittam vezetékes vizet én is de 5-6 éve mióta forrásvizet iszunk nagyon rossz ízét érzem, előtte nem tűnt fel annyira (gondolom hozzászoktam).:D A bubik a pohár szélén többnyire légbuborékok ez természetes jelenség, nem kell tartani tőle.
2016. jan. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!