Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ennyi néha belefér?

Ennyi néha belefér?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem alapjáraton híznom kéne (159cm/40kg) ezért januártól elkezdtem rendesen enni, de nem nasikkal (csoki meg ilyenek) akarok hízni, hanem rendes, tápláló, tápanyagban gazdag cuccokkal. Mellette a mozgás megvan, versenyszerüen sportolok, valamint igyekszem mondjuk gyakran járni sétálni, futni stb...

Na de a lényeg hogy egész januárban tartottam az egészséges kajálást (egyetlenegyszer becsúszott egy fél szelet torta, mert szülinapoztunk), viszont holnap találkozom a legjobb barátnommel, akivel egy ideje nem tudtunk találkozni, és-mivel ö nem tartja az egészséges kajálást- valószínüleg valami gyorsétterembe fog vinni (pizzázó, vagy valami ilyesmi, nem meki meg ilyenek). Azelott hogy ezt elkezdtem nem nagyon foglalkoztam az ilyenekkel és gyakran ettem gyorskaját, szóval valószínuleg jól is esne...

Szóval néha- néha ennyi kilengés belefér, amivel annyira nem ártok az egészségemnek (és a hízásomnak)?



2016. jan. 18. 21:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 14/L
2016. jan. 18. 21:55
 2/4 Szintis Zoli ***** válasza:
100%
Bele.
2016. jan. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Ha hízni akarsz akkor mi a búbánatnak óvatoskodol a kajákra? Pont az a lényeg, hogy bármit megehetsz, akár két pofára zabálhatod a tortát és a csokit. Hízni fogsz, ha hajlamos vagy rá. Az "egészséges" kajáktól meg nem leszel kövérebb, mert pont az a lényeg bennük, hogy nem rakódnak le, a szervezet teljes egészében lebontja és nem raktározza. Főleg, ha minimális mennyiséget viszel be. Miközben neked pont az lenne a lényeg, hogy többet egyél mint amennyi szükséges. Vagyis duplázz, ne felezz, akármit is eszel, az egészségest is! Főleg, ha sportolsz, akkor meg pláne többet kell bevinned, különben fogyni fogsz.
2016. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat... Nem óvatoskodom a kajával csak lehetőleg nem zsírpárnákat szeretnék felszedni, hanem izmot :D (ami a sporttal meg is valósulhat)
2016. jan. 19. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!