Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek a csirkecomb...

Szerintetek a csirkecomb belefér egy diétába?

Figyelt kérdés
Mindig csirkemellet eszek, de gondoltam eléggé feldobná a diétát, ha néha (heti 2-3 étkezés, egy étkezés 120g hús) csirkecomb lenne helyette. Nyilván bőr nélkül, zsír nélkül, kicsontozva, grillen sütve, vagy esetleg egy cseppnyi kókuszolajon serpenyőben. Mit gondoltok?

2015. aug. 16. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér ha nem krumplival ( ne érts félre, keményítőre is szüksége van a szervezetnek, tudom, de csirkecomb meg krumpli egyszerre egy nap az szerintem kicsit sok) meg nem galuskával, tésztával eszed.
2015. aug. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem leírni, legtöbször édesburgonyát eszek napközben, nagyon ritkán rizst, illetve reggel zabpelyhet.
2015. aug. 17. 00:16
 3/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
Meg még azt felejtetted el leírni, hogy miből mennyit eszel. Mert azt, hogy hízol-e vagy fogysz. még mindig a mennyiség és nem a minőség dönti el elsősorban (hacsak nem vagy atom inzulinrezisztens). És mivel zsírra a fogyókúrázó embernek is szüksége van, lehet enni zsíros csirkecombot is, csak nem mindegy, hogy mennyit.
2015. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért ne férne? Kinek mi a nyilván. Én nyilván bőrrel és bő zsírban sütve enném, már ha ennék ilyen sovány húsokat, de nem teszem. A zsírtól nem kell félni, sőt, szükségünk van rá :D


De diétája válogatja, természetesen, hogy mi fér bele. Az enyémbe a sok szénhidrát nem fér, a zsír jöhet, csak a kalóriák miatt van rá felső limit. Ez speciális eset, de 30-40g zsír mindenkinek kell s nincs gond a többel sem, szénhidrát és összkalória kérdése.

2015. aug. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen diétát tartasz, ha fogyókúra miatt akkor szárnyasokat, halat nyugodtan ehetsz.

A lényeg itt nem a húson hanem a szénhidrátbevitelen van.

Igazából bármilyen húst ehetsz.

Szénhidráttartalomra kell ügyelni, rizs, krumpli, tészta, cukor, fehér lisztből készült dolgok stbt nem szabad.

2015. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!