Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 1 liter tejtől van esély...

Napi 1 liter tejtől van esély hízásra?

Figyelt kérdés
Persze mellette más folyadèkot is fogyasztanèk ès rendesen ètkeznèk.

2016. jan. 28. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
1 l tej kb 400-700 kcal-ig terjedhet, zsírtartalomtól függően. Ha eszel is mellette rendesen, akkor igen, van esély hízásra.-Amennyiben képes vagy súlyt magadra szedni, ha nehezen tudsz hízni, akkor így sem garantált. Viszont vigyázz, mert lehet, hogy a hasad nem fogja bírni hosszú távon, pláne ha nem vagy hozzászokva ekkora mennyiséghez. Mi a célod amúgy? Hízni szeretnél, vagy pont, hogy nem?
2016. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hízni szeretnèk!:) Ès nagyon szeretem a tejet meg a gyümölcsleveket. De a gyümölcslèben sok a cukor ezèrt az nem valami egèszsèges nagy mennyisègben. A vizet, teát, ízesített innivalókat annyira nem szeretem.

Hogy èrted ? A tejtől mi bajom lehet?:O

2016. jan. 29. 16:19
 3/4 Szabi.L válasza:

A tejben is nagyon sok tejcukor van csak úgy mellesleg.

Inkább egy tömegnövelő étrendet alakíts ki magadnak! Ha kell segítség írj nyugodtan.


ezt nézd meg: https://www.youtube.com/watch?v=-EFUxZe6CVQ

2016. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Úgy értettem, hogy ha nagy mennyiségű tejet fogyasztasz, kialakulhat tőle laktóz érzékenység, még ha jelenleg nincs is. Sajnos az emberek nagy része hajlamos rá, sokaknál elő jön könnyedén, de nem egy olyan esetről lehet hallani, hogy azután derült ki miután elkezdett több tejet/tejterméket fogyasztani a megszokottnál. Persze ha eddig is hozzá voltál szokva és nem fájt tőle a hasad, vagy ilyesmi, akkor azért nem valószínű, hogy közéjük tartozol,fogyaszd csak nyugodtan, egészségedre!:)

2016. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!