Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Húzóra megittam fél liter...

Húzóra megittam fél liter savanyú büdös tejet. Ugye nem lehet nagy bajom tőle?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Különösebben nem, a legrosszabb esetben meghajt, de a savanyú tej gyakorlatilag ugyanaz, mint az aludttej, joghurt, kefír
2015. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Más a romlott tej és más az aludt tej.Attól függ...Az aludt tejtől nem lesz bajod és az nem is büdös, kellemes savanyú íze van, a tejfölhöz hasonló és szép, fehér, mindenben a tejfölre emlékeztet.A romlott tej azonban rossz ízű és szagú, gyakorlatilag fogyaszthatatlan minőségű, mert undorító és csúnya is.Az legjobb esetben csak alaposan megfosat.
2015. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A házi tej ha megsavanyodik az még finom is tud lenni. De ha a "kockatej" savanyodik meg, na az tud büdös lenni.
2015. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fel liter savanyú tejet hogy lehet meginni egy húzóra? Egybe nyelted le vagy mi?


Egy két nyelét utan azert eszre lehetett volna venni!


Egy huzzasra viszont lehetettlen meginni fel L tejet!

2015. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi bajod! neha en is iszok romlott tejet, es rám igaz az a mondás, hogy jo disznonak nem árt semmi ;-)
2015. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, lehet, hogy meghajt, s lehet, hogy nem történik semmi. Engem a világon semmi nem tud meghajtani, pedig próbáltam már a tipikus dolgokat, savanyú tejet is.
2015. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!