Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi minimum 3000 kalóriát...

Napi minimum 3000 kalóriát megeszem és nem sportolok semmit, mégis a súlyom változatlan,70 kiló. Milyen okokra lehet gyanakodni, amitől nincs hízás?

Figyelt kérdés
Csak komoly válaszokat várok.
2016. jan. 31. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz számolni vagy pajzsmirigy problémád van
2016. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szabi.L válasza:
miből eszed meg a 3000 kalóriát? Arányosan megy szénhidrát, fehérje stb? Milyen magas vagy?
2016. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

komolyan, minek akarsz zsírt felszedni?

edzél

2016. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Ennyi a kalóriaigényed.

2. Nem ennyi, kevesebb, de a tested pazarol. Én sem hízom ennyitől, vagy csak extrém lassan. Van ilyen, már olvastam is róla, nemcsak tapasztaltam magamon (nekem kb. 2000 kcal vagy picit alatta lehet a kalóriaigényem, bár nem könnyű megállapítanom. de sokszor jóval fölötte eszem, egyszer egy hónapig +1000 kcal volt és a súlyom nem változott).

2016. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 féle ember létezik: van aki minél többet eszik, annál több kalóriát éget el az emésztéssel.. na ők nem híznak. Illetve akiknél ez ugyanannyi szóval minél többet esznek, annál több marad rajtuk.

De lehet még pajzsmirigy túlműködés is ahogy írták.

2016. jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem 2 féle ember létezik. Én stagnáló vagyok és meghíztam, sosem voltam karcsú. Rendszeresen, mindennap iszonyúan sokat ettem (nem mértem meg sose, de fél lábos lebbencsleves azért bement este, ha olyanom volt s akkor még édesség sehol s ez még csak az este...), sok fehér liszt, sok édesség, sok zsír... Most a 2000 kcalom olyan kis semmi evésnek tűnik, hogy is lehet ez alatt fogyasztani? Kb. 25 év alatt feljött 25 kiló. 4 év alatt lement 20, eleinte könnyen, most már sehogy :D Pedig nem nehéz fogynom, ha van deficit. De azt elérni... Szerencsére a többlettől nem hízom, így simán lazíthatok, de hogy fogyás hogyan lesz...


Szóval vannak azért érdekes kombók.

Van, aki könnyen hízik, könnyen fogy. Van, aki könnyen hízik, nehezen fogy, ésatöbbi.

2016. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!