Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A cukrozatlan kakaópor mennyir...

A cukrozatlan kakaópor mennyire egészségtelen? Az is hízlal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ha pl zabpehelyhez vagy gyümölcsturmixhoz adom hozzá, akkor azt az ételt mennyire "rontja el"? Belefér a diétába?
2016. febr. 3. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne egészségtelen?Kakaóvaj tartalma marha magas lehet azoknak, amit itthon kapni.
2016. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenre rámondja valamilyen csoport, hogy egészségtelen, de én a kakaóport nem tartom annak (s ha az, akkor is megéri, az egész élet egészségtelen :D a kakaóporban sok hasznos tápanyag akad és nekem jólesik, márpedig ez is fontos szempont. kifejezetten káros dolgáról nem tudok, de ahogy már írtam, bármibe belekötnek egyesek).


Diétafüggő, elrontja-e a zabpelyhet vagy a gyümölcsturmixot. Az én diétámban a szénhidrátbombák rontják el a kakaóport... :D Jó, az is szénhidrátos, de nem olyan nagyon, főleg a mennyiségéhez és jóságához képest ;)


A kalóriatöbblet hizlal.

2016. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) akkor megnyugodtam mert ezzel próbálom néha az édesség utáni vágyamat csökkenteni :D
2016. febr. 3. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!