Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan növeljem a testtömegem?

Hogyan növeljem a testtömegem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon hamar adtam le nagyon sok felesleget, és lehet hogy mostmár túlzásba viszem a dolgokat... Mivel izmot szeretnék növelni, ahhoz ennem kéne mint állat, csakhogy az a baj hogy koleszos vagyok ezért nem tudom azt megcsinálni, hogy este megcsinálom magamnak a másnapi adag kaját. (annak is örülök, hogy még nem haltam éhen! :) ) Kb olyan 3000 kalória kéne naponta, de szinte még az 1300-1500 is alig van meg néha... Szóval nem tudtok valami olyan kaját, vagy valami módszert amivel többet tudnék enni mint jelen helyzetben?

Amit meg az elején írtam, az azért fontos mert már egy csomó ideje nem eszek semmi káros dolgot... (finomított liszt, cukor, még inni is csak vizet iszom)



2016. febr. 9. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért kell módszer? Fogsz ételt és megeszed. Ha van pénzed és van bolt, mi a gond?


Akkor most viharosan fogysz? Mert ha neked 3000 kell és a fele sincs meg, akkor az történik...

Tuti, hogy kell neked 3000 kcal, kitapasztaltad? Lehet, simán, de azért vannak kigyúrt veterán testépítők, akik 1800-zal súlyt tartanak edzés mellett... Nagy a szórás.

2016. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!