Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SZOKOTT VALAKI NAPI MINIMUM 1...

SZOKOTT VALAKI NAPI MINIMUM 1 TÁBLA CSOKIT MEGENNI MINDEN NAP?

Figyelt kérdés
minden nap legalább egy tábla csokit megeszek, egyszerűen nem bírom ki nélküle. Van ezzel még valaki így? vagy esetleg valami leszokási ötletet tud valaki mondani?

2016. febr. 10. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne tarts otthon csokit, és amikor csokit ennél válassz inkább valami gyümölcsöt.
2016. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:) Kedves kérdező ! A youtubon van egy videó Zacher Gáboral.Zacher Gábor Arckép.Ha így beírod,megtudod nézni.A lényeg,hogy Zacher doktor úr minden nap megeszik egy tábla mogyorós csokit. :) És az az igazság,hogy én is megennék naponta egyvtábla csokit. :) (most spórolnom kell) De amint jobb helyzet lesz lesz csoki :)
2016. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi

nekem is leginkább a pénzel van bajom mert már lassan a 2 táblánál tartok.... ittohon meg sosincs csokim mert mire hazaérnék vele elfogy.

2016. febr. 10. 19:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egyszerre sokat, és ne csak csipegesd, hanem tömj magadba annyit, amennyi beléd fér. Ezt kell csinálni a fagyival, és a süteményekkel is! És ha egy idő után ismét megkívánod ismételd meg a kúrát. Piacokon, nagybani árudákban lehet olcsóbban kartonban venni.
2016. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
54%

Volt olyan időszakom. Főleg télen, amikor levesebbet tudok sportolni.

Vagy amikor kevesebb szeretetet kapok akkor is hajlamosabb vagyok több boldogsághormont bevinni. :)


23/F

2016. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!