Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A bmi kalkulátor szerint...

A bmi kalkulátor szerint sovány vagyok, pedig a valóságban egyeltalán nem vagyok sováy. Jól számol ez?

Figyelt kérdés
Teljesen normális testalkatom van, mégis csak 52 kilós vagyok. Egyszerűen hihetetlen,hogy ilyen testtel csak 52 kg vagyok miért van ez? 15/F

2016. febr. 12. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A kalkulátor nem tudja figyelembe venni az egyéni különbségeket. Csak hozzávetőlegesen mondja meg, hogy OK-e az ember, persze azt is csak akkor, ha nem izmos. De a testalkat is sokat számít. S van, akinek kevés izma van, de azért egészséges és nem néz ki rosszul a maga műfajában...
2016. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kép? magasságod mennyi?
2016. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
169 cm
2016. febr. 12. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:
169 cmes magassághoz 52 kg, még a te korodban is kórosan sovány... ha szerinted ez normál testalkat, akkor menj és kezeltesd a testképzavarod!
2016. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sovány vagy, szerintem is és látatlanban is. Lehet, hogy nem nézel ki vészesen, ez sokmindentől függ, de vékonykának kell lenned ennyivel.
2016. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet olyan alakod, hogy nem látszol soványnak, pedig az vagy. Az izmok, a zsír aránya, a víztartalom is befolyásolhatja. Vagy lehet, hogy csak te látod magadat normál súlyúnak, mindenki más vékonynak, de nem mondják.
2016. febr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!