Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy olyan problémám van hogy...

Leiyla kérdése:

Egy olyan problémám van hogy nem tudok mások előtt de még családtagok sem enni, csak úgy ha egyedül vagyok és tudom hogy nincs senki a közelben. Voltam már több pszichologusnál de nem segített. Mi tévő legyek? Volt már így valaki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok anorexiás normál testsúlyom van és szeretek enni de mások elött begörcsölök.
2016. febr. 15. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
De mégis miért? Mi a baj vele? Attól félsz hogy kajás lesz a szád széle? Vagy mi?
2016. febr. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mióta van ez?

Őszintén, ha több pszichológus sem tudott segíteni, akkor mi igen? :(


Mi a gond? Szégyelled magad evés közben?

El nem tudom képzelni, hiszen az egyik legjobb közös program a kajálás/étterem/grillezés.


Mással is van problémád, pl. beszélni emberek előtt, kapcsolatot teremteni.


Próbáld meg, veszek csokit, kekszet, és az utcán kezd el enni.

2016. febr. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

AZT HITTEM CSAK ÉN VAGYOK ILYEN.


(az éttermek a legrosszabbak) Nem tudom miért van ez, én elmondtam a többieknek is és meglepetésemre nagyon megértőek voltak. Próbáltam leküzdeni a "fóbiámat",néhány barátom előtt már sikerült is, de inkább nem ertőltettem tehát beletörődtem. Amikor étterembe megyünk vagy bármi, inkább csak valami hamar elfogyaszhatót, vagy csak innivalót kérek

2016. febr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én is így vagyok. Se suliban nem ettem anno és munkában sem eszek egy falatot sem. Itthon nem zavar ha látják, hogy eszek, de máshol nem tudok. Étterembe pénz híján nem járunk, de ha nagy ritkán még is inkább kérek egy extra nagy habos kávét és elnyammogom azt míg a többiek esznek. Zavar, idegesít és rossz ha máshol kell ennem. Nem is tudok, és ha valaki ilyen helyen erőlteti az evést szó szerint letudnám hányni.

Én nem voltam ezzel pszichológusánl, azt hittem egyszerűen nem szeretek enni mások előtt, de akkor úgy látom, hogy nem vagyok ezzel egyedül. És én is képes vagyok akár 12 órán át egy falatot sem enni.

2016. febr. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha voltűl pszichológusnál és nem segített, akkor a követlező lépes a pszichiáter. Ugyanis a látszattal ellentétben ez elég komoly bajt jelez.
2016. febr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kicsit megkönyebültem hogy nem vagyok ezzel egyedül.De nem tudom hogyan tudnám megoldani a problémát. :(
2016. febr. 15. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!