Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan isszátok az almaecetet?

Hogyan isszátok az almaecetet?

Figyelt kérdés
Hogyan tudjátok meginni az almaecetet? Ez lenne az eredeti kérdés. Lugosítani szeretnék. 1pohár vízhez 1evökanálnyi almaecetet teszek, de olyan rettenet íze van,a szagáról már nem is beszélve!...

2016. febr. 20. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

megpróbálom úgy mondani, hogy egy 5.-es is megértse.

Amikor pl csokit eszel, nem csokisodik el az egész tested, a gyomrodból csak az kerül ki, ami kell.

2016. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy lúgosítani lehet-e vele, de értisztítónak és ízületi problémákra jó. Az egy pohár vízhez (felteszem, 2 dl) adott egy evőkanál nagyon sok. De erre magadtól is rájöhettél volna. Annyi almaecetet és mézet kell a vízben feloldani, hogy egy kellemes savanykás ital legyen belőle.... (duh)
2016. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem még ízlik is, pont 1 evőkanál 1 pohár vízbe.


Nekem nincs szaga, az íze is csak enyhén savanykás. Én is értisztításra iszom. Bioecet.

2016. febr. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Imádom az ecetet, en szoktam kefirbe is önteno és ugy iszom vahy tejbe meg bele kis édesítő
2016. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!