Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meddig birja a szervezetem?

Meddig birja a szervezetem?

Figyelt kérdés

Tegnap delutan 1ora ota nem ettem,csak ma reggel egy nutellas croissant..Meddig birja a szervezetem? Lesz valami bajom?

Tobb okbol nem eszek...csaladi problemak...stb..


2016. febr. 23. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom, remélem hogy mielőbb megoldódik a probléma!

Mikor nekem volt egy családi problémám, ami nagyon megviselt lelkileg, én is alig ettem. Volt, hogy du. 4-kor ettem először. Le is fogytam 3 hónap alatt 12 kilót.

Bajom nekem nem lett.

Arra figyelj, hogy amikor tudsz enni pár falatot, az értékes, változatosan összeállított étel legyen. A csokis croissan csak üres kalória, nincs benne értékes tápanyag, vitamin. És igyál elég folyadékot!

Ez az állapot akkor lehet veszélyes, ha pl. cukorbeteg vagy.

2016. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Változó, van, akinek már pár nap koplalás is gond, sokan pedig hetekig böjtölnek gond nélkül, max. vitamint kell szedniük (ez extrém, én se bírnám jól, de a testünk nagyon makacsul ki tud ám tartani, bámulatos rendszer, ezért is megérdemli, hogy adjuk meg neki, amit kell, ha egyszer van rá lehetőségünk).

Természetesen ez nem jó hosszútávon, hisz a testnek komoly sokkot okoz, szüksége van tápanyagokra. Életben akar maradni, így megoldja, anyagcserét lassít, izmot bont, kálciumot von el a csontoktól ésatöbbi, de ugye ezek nem jók, de a komolyabb működési zavaroknál jobbak.


Pár napig nem kell erőltetned az evést, ha egészséges vagy, nem szédülsz, ésatöbbi, de utána mindenképpen egyél. Ha a croissant vagy semmi, akkor a croissant, de jobb lenne tápanyagdús ételt enned, különöse tekintettel a fehérjére s az esszenciális aminosavakra s minimum szedj vitaminokat, ásványi anyagokat.


Másnak is van problémája, de enni azért kell, mert különben még több lesz. Inkább gyűrj le valamit, mintsem kicsit később a kórházban tápláljanak infúzióval...

2016. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!