Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pénteken lesz egy hasi CT-m...

Pénteken lesz egy hasi CT-m délben. Ma már nem vacsiztam, holnap egész nap diétázok, és hashajtok. Hogy lehet ezt kibirni? Most is éhes vagyok.

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelentős embertömegek kibírtak már ennél többet is, úgyhogy menni fog.
2016. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok vízfogyasztás mellett könnyebb kibírni.
2016. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, majd csak megleszek.....
2016. febr. 24. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
6 órával nem ehetsz előtte. Vagyis nyugodtan vacsizhatsz, meg egy laza reggeli is belefért volna. De úgy látom, te direkt kínzod magad.
2016. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az éhezés sok állatfajnál, az embernél is, elég gyakori dolog, kibírható.

Attól még részvétem, nekem is nehéz volt az első nap, amikor egyszer 5 napig nem ettem. Utána már nem nagyon, nekem hamar beüt a ketózis s onnantól jobb.


Ha muszáj, kibírja az ember. Sokkal rosszabb is van, mint 1-2 nap éhezés. Pl. 1-2 nap szomjazás, azt szerencsére nem ismerem. Vagy egész életen át tartó fájdalom. Röviden sem bírom jól a nagy fájdalmat, s az éhség is iszonyú zavaró tud lenni, de azért ki lehet bírni :)


Egy kicsikét segít a víz, pláne az üres tea, ha az belefér, gondolom, igen...


Ennél többet segít a zsíradaptáció és ha az ember természetes időszakos böjtölő, de ez rajtad most nem segít. Van, aki soha nem éhes.

2016. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!