Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy ha folyadék...

Miért van az, hogy ha folyadékot iszok, akkor felpuffadok?

Figyelt kérdés
Egyébként tejcukor-érzékenységem és irritábilis bélszindrómám van és délután már mindig fel vagyok puffadva. Tejtermékeket nem eszem, tehát nem ettől van. De ha délután vizet iszom, akkor rögtön felpuffadok. Tapasztalt már valaki hasonlót? Ez miért van?
2016. febr. 27. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Én polidypsiás vagyok ami abból áll hogy napi 5-11 liter vizet megiszok (mivel kideríették mitől van, ezért mostmár van hogy csak 5-öt, de eddig 10 megvolt minden nap). Folxyamatosan fel vagyok puffadva. Lehetséges. :D Pedig erre nem is gondoltam, azt hittem az elmaradt menzeszem okozza de í]y ahogy belegondolok, amikro a kórházban szomjaztattak tökre lement a puffadádom és tök jól voltam! :) De fontos a víz csak lehet a sok egyszerre nem jó vagy ha kajálás közben iszod, ilyet is hallottam... Google?:D
2016. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!