Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, hogy fogyjak?

Mit tegyek, hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
Extrém túlsúlyom van, kb 40 kg. Több, mint 1 éve volt császárom, utána egy műtét következtében kilyukadt a méhem (erről az esetről most nem írnék bővebben, a kérdéshez nem fontos). PCOS-em és nem kivizsgált inzulinrezisztenciám van(a tünetek miatt orvos mondta, hogy ez van, de nem küldött el kivizsgáltatni-más orvos is valószínűsítette). Tornázni a műtétek miatt nem tudok, fáj a hasam már pár lábemeléstől is (a heg mentén, izomlázszerű fájdalom). Szükségem van fogyásra, nemcsak a közelgő esküvőm, hanem az egészségem miatt is. A térdizületem kivan ezért a futás nem javasolt, pedig tudom, hogy az az egyik, ha nem a legjobb zsírégető mozgás. De sajnos nem ekkora súlynál. Olyan írjon kérem, aki nem azzal jön, hogy mozgás és egészséges étkezés. Nem vagyok hülye, tudom mivel lehet lefogyni, ha valakinek normálisan működik a szervezete és képes a testmozgásra. :) én jelenleg egy 10 kg-os gyerek emelésénél többet nem tudok, szívesen sétálok, biciklizem, úszom (soha nem voltam lusta, az állóképességem 20 felett van, nem olyan alacsony, sokat mozogtam régen). Kérlek segítsetek, ha tudtok. Várom szíves válaszotokat!!!

2016. febr. 28. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérlek, ha nem ismered, először is facebook-on keresd meg Bocsi Viki oldalát! És kezd el olvasgatni, hidd el hogy megéri! Egy különleges, személyre szabott diétát tud neked csinálni, ami biztos hogy rengeteget segítene! Lehet tőlük ételt is rendelni, direkt olyanokat, amibe semmi olyan anyag nincs ami káros lenne pl laktóz, glutén, stb stb mentesek az ételek de ha olvasgatod akkor is rengeteg dolgot fedezel fel magaddal és a táplálkozásoddal kapcsolatban ami már alapban véve nagy segítség! Ha valóban fontos neked ez a fogyás, akkor bizony életmódváltásra lesz szükséged, főleg a betegségeid miatt! Rengetegen vannak akik PCOS-el és inzulinrezisztenciával keresték fel Vikit, és az étrend az elsődleges és legfontosabb dolog a gyógyulás érdekében.
2016. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat és azt is, hogy ilyen rendesen, nem bántón válaszoltál. Még most felkeresem őt. ;) tegnap eldöntöttem, hogy magánklinikán kivizsgáltatom a bajaimat, nem is olyan horribilis, mint ahogy gondoltam. Köszönöm még egyszer!!!
2016. febr. 29. 07:55
 3/3 anonim ***** válasza:
A paleolit étrend is fogyaszt, emellett az IR-re és a PCOS-re is megoldást jelenthet. Amikor már rendeződött a testsúlyod, akkor kezdj el sportolni.
2016. febr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!