Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyás mint mentális folyamat?...

Fogyás mint mentális folyamat? Hogyan fogyjak? Többi lent

Figyelt kérdés
Sajnos eddig mindig véletlenszerűen sikerült elfogynom amikor sok munkám akadt . Most nem vagyok annyira leterhelve , egyetemre járok és csak pár órám van egy nap a maradék időmben punnyadok. A normál súlyom 53 kene hogy legyen annyi volt, de nyaranta hizok és mivel idén nem akadt annyi dolgom megmaradtam 58 kgnak. 5 kiló elvileg nem olyan sok de iszonyatosan szenvedek vele. Mindig elkezdem de pár hét után képtelen vagyok folytatni . Nem azért teszem fel a kérdést h jojjenek a mozogj te lusta g-ci tipusú válaszok, hanem hogy hogyan dőljön el az agyamban hogy folytassam . Könnyen elkezdem , jol csinálom sok tápanyag keves kaloria sok mozgás . Az sem utolsó hogy elképesztően unom a testmozgast. Hiába van zenem , gondolkodom közben sokat nagyon unalmas. És barátokkal menni szerintem nem olyan felemelő. Összességében arra lennék kiváncsi ti hogyan tartjátok fenn a motivaciotokat.

2016. febr. 22. 14:29
 1/3 A kérdező kommentje:
lefogynom *
2016. febr. 22. 14:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló gonddal küzdöttem, folyton elkezdtem-abbahagytam ujra és újra, aztán egy nap eldöntöttem hogy márpedig én fit akarok lenni, levonszoltam a seggem az edzőteremig, és beiratkoztam röpiórákra. Szeretek röpizni, így eleve szivesen járok , plusz a barátaim is rákényszerítenek, ha el akarom lógni.
2016. febr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
edzél súlyzóval, az egy motiváció, hogy egyre nagyobb legyen a súly
2016. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!