Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen nem ártalmas, bevált...

Milyen nem ártalmas, bevált módja van a hízásnak? Milyen ételek hatásosak, amitől nem kell a rosszullétig ennem magam?

Figyelt kérdés

2016. febr. 29. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szénhidrát alapú étrend, magasabb kalóriabevitellel a napi szükségletnél.
2016. febr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy zsír alapúval ugyanez.

Jó étrend, magasabb kalóriabevitel.

Hogy kinek mi a rosszullétig evés, az változó. Van, aki durván szénhidrátszegény étrenden kizárólag koplalni tud. Én boldogan tömegelnék özön zsírral :D Na majd egyszer.

2016. febr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Zsírral annyira nem megy, mert már egy éve nincs epehólyagom, de igazából mindiis érzékeny voltam a zsírosra.
2016. febr. 29. 17:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Terhesség. (A népesség felénél)
2016. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha érzékeny vagy, az gond, az epehólyag hiánya mellett sokan esznek zsírosan gond nélkül, de fogalmam sincs, hogyan lehet ez. Beteg epehólyaggal sokkal rosszabb, mint hiányzóval, ezt mondták.


Akkor viszonylag tömény szénhidrátos ételek kellenek energiának. Az is megoldható sokak számára, de ugye, ha te kevéssel is jóllaksz, az neccesebb, kísérletezni kell, mi laktat kevésbé s hogyan időzíts, hogy a legtöbbet ehesd...

2016. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Terhes nem leszek, hacsak valami csoda nem történik.


Mint írtam, sosem bírtam a zsírosat, és igazából egyénfüggő, ki hogyan áll vissza a műtét után. Azért tettem fel a kérdést, mert szerintem az étvágyammal semmi gond, csak egyszerre sokat nem tudok enni. Sokszor eszem, nem is keveset, ugyanakkor lehet, hogy hatékonyabban is összeválogathatnám, mit eszek. Ugyanis a műtét óta egy kevés visszajött, de most egy nagyon komoly betegség miatt sok súlyt veszítettem, izomból is. Egy kis hízással is szeretném segíteni a felépülésemet.

2016. márc. 1. 20:57
 7/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy az eddig válaszolók közül senkinek nem jutott eszébe az, hogy a "hízás" nem csak a zsírréteg növelésével lehetséges. Sőt ez leginkább kerülendő, mert rettentő rossz hatással van az általános egészségi állapotra.

Mindenképpen - egészségi és esztétikai szempontból is - az izomtömeg növelésére kell törekedni megfelelő (fehérje- és vitamindús) étrend, illetve szigorú edzésterv követésével.

Azt kell szem előtt tartani, hogy az izmok határozzák meg a test formáját, a zsír pedig a tömegeléssel úgyis jön magától.

Szóval szerintem a testépítőknek szóló weboldalakon lenne érdemes kutakodnod...

2016. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7: így is lesz, de egyelőre csak a gyógytorna megengedett.

Egyébként szerinted mi az igazság abban, vagy igaz-e egyáltalán, hogy zsírréteg kell az izmosodáshoz?

2016. márc. 3. 16:19
 9/12 anonim válasza:
Inkabb sok feherje kell az izmosodashoz meg ha zsirszegeny is. Fott tojasfeherje, alacsony zsirtartalmu turos teszta -mivel ugye nincs epeholyagod- diofelek, avocado, banan, mez, ezek segitenek a sulygyarapodas eleresehez.
2016. márc. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#7: Dehogynem, én pont hogy tömegelésre gondoltam, ezért is szerepelt a hozzászólásomban a tömegelés szó... Nekem nem logikus, hogy valaki hájasodni akarjon, hacsak nem betegen alacsony a testzsírszázaléka.


Kérdező, miért kellene zsírréteg a tömegeléshez? Én ilyenről még nem hallottam, nem is látok benne logikát. Energiaplusz kell hozzá s megfelelő fehérjebevitel, edzés...

2016. márc. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!