Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Záptojás szagú büfögés,...

Záptojás szagú büfögés, hányás, hasmenés. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néha (egy évben kb 5-ször) záptojás szagút büfögök, és hányingerem van, remegek és pár óra múlva hányok. Azt hittem, hogy kukoricával vagyok bajban, de most nem ettem mégis van. Ezt az esetet van amikor hasmenés kíséri, van mikor nem. A hasam csikar, gyengébbnek érzem magam. Táplálkozással nem szokott gondom leni, étvágyam ugyan úgy van (kivéve mikor szembesültem azzal, hogy megint ez a problémám.)

Ez mi lehet? Mit tegyek, mit ne egyek,mit szedjek? Valami tipp? Hasonló tapasztalatok? Előre is köszönöm a segítséget :)


2016. márc. 1. 20:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja az lemardt, hogy 14/lány.
2016. márc. 1. 20:58
 2/3 Arya93 válasza:
Szia. Kedves kérdező. Azóta kiderült, hogy műtök volt ez a tünet?
2021. máj. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen iszonyt mód fájt a hasam olyan szagút böfögtem, hogy a szagától majdnem behánytam.Fosás jelen volt hányni nem hánytam de nagyon erős hányingerem volt közben.Nekem eddig 5-6 alkalommal volt és kb 12-14 óráig tartott és délutántól másnap hajnalig/reggelig (hogy véletlen se tudjak aludni XD)
2023. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!