Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami zabpehely szerűség van...

Valami zabpehely szerűség van ami porított formában van, mint a fehérje?

Figyelt kérdés
Olyan zabpehelyre lennek kivancsi hogy van -e ami por formajaban van. Mint a feherje vizzel felonteni osszerazni es inni. Mar nagyon unom a zabpelyhet enni. En inni szeretnem. Elore is koszonom, es bocsi a hulye kerdesert

2016. márc. 5. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Megdarálod... Amúgy lehet kapni zabpehelylisztet, persze. Szerintem tök felesleges duplaáron megvenni, hisz könnyen darálható, de kinek hogy kényelmes. Lehet, hogy nincs is mindenkinek darálója.
2016. márc. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik instant zabpehely is, a tescoban is láttam legutóbb. De a zabpehelyliszt is megteszi, esetleg nehezebben oldódik. Bár nem próbáltam még az instant cuccot és a lisztet sem.
2016. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A zabpehelylisztet ki ne próbáld! Én vettem, pont azért mert por alakban van,és borzalmas, ihatatlan íze van, nem tudnám megmondani pontosan milyen, de egyáltalán nem zabízű! Ráadásul azt hallottam hogy tápérték szempontjából közelében sincs a zabnak, mert nem a teljes zabszemből őrlik, hanem valamelyik értéktelen részéből..
2016. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!