Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érdemes lenne ezzel orvoshoz...

Érdemes lenne ezzel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Indokolatlanul éhes vagyok egy hete. Sokkal többet eszek mint általában, de nem oltja az étel az éhségem.

Minőségi éhezésben sem szenvedek, mert több növényt ettem múlthéten mint előtte, meg változatosan eszek. És az a legrosszabb, hogy nem tudom mit kívánok, általában ha valamiből "alacsonyan van a készlet" akkor olyan kaját kívánok, de most csak többet akarok



2016. márc. 8. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
gyomorsav túltengés, vagy reflux?
2016. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs, de nagyon sokat büfögök estefelé
2016. márc. 11. 19:53
 3/5 A kérdező kommentje:

Plusz ma például nagyon gyenge voltam délben ebéd előtt. Pedig reggeliztem is. És ez nagyon nem normális nálam, régebben volt olyan, hogy nem ettem egy napig, mert nem voltam éhes, de elmentem kocogni este(ilyet már nem csinálok), de általában semmi bajom, ha kihagyok egy étkezést


Férgességre gyanakszok, mert van egy macskám, de se nála se nálam nincsenek erre utaló jelek az energiahiányomat leszámítva, plusz rendszeresen kap férgesség elleni oltást.

2016. márc. 11. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a vércukorszinteddel nem stimmel valami. meg persze macska mellett a féreg sem kizárt..

mindenképp menj el háziorvoshoz!

2016. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A cukorra nem is gondoltam. Kb akkor kezdődött mikor abbahagytam a tea ivást ami kb az egyetlen (rendes) cukor forrásom. De most péntek délután vettem és meg is ittam vagy 2 liter teát és szombaton jól voltam.


Ha szerdáig visszajön akkor elmegyek a háziorvoshoz, addig úgysincs nyitva most.

Köszönöm a segítséget

2016. márc. 13. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!