Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek nagyon ártok...

Szerintetek nagyon ártok magamnak azzal, ha naponta fél liter tejet is megiszom?

Figyelt kérdés
Ez az én függőségem. Nem eszem csokit, curorkát, csipszet, sütiket, mozgok, sportolok, nem vagyok elhízva, viszont nagyon-nagyon szeretem a tejet, ezért sokat iszom belőle.
2016. márc. 9. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ártanál? Én ettől többet iszok ( min 1 liter) és semmi bajom.
2016. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy allergológus mondta múltkor valami tévéműsorban, hogy a felső légúti megbetegedéseken ront, mert nyálkát képez. Emellett a laktózra is sokan érzékenyek, ki alig észrevehetően, ki nagymértékben. Ha gyanakszol, érdemes speciális kivizsgálásra elmenni, sok jövőbeli fájdalomtól kímélheted meg magad.
2016. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állítólag nem annyira egészséges, de nyugodj meg, nem fogsz belehalni.
2016. márc. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
A tej nem a legegészségesebb dolog, de komoly bajod nem lesz tőled, ha nem vagy rá kifejezetten allergiás.
2016. márc. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha semmi bajod tőle, akkor igyad csak.

Az végülis nem olyan sok, 2 bögre kakaó vagy akármi. Ha nem megy, nem fáj a hasd, nincs hányingered, kiütésed stb., akkor szerintem igyad csak.

2016. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tej nem az egészséges táplálkozás része, én mondjuk, meg sem tudnám inni.
2016. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!