Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy érdemes elosztani a napi...

Hogy érdemes elosztani a napi folyadékmennyiséget?

Figyelt kérdés
Délelőtt, amikor suliban vagyok, nem tudok valami sokat inni, mert nem tehetem meg, hogy minden 30 percben mosdóba rohangáljak. Viszont azt sem akarom, hogy valami probléma legyen belőle, hogy nyílván amig alszom nem iszom, és délelőtt sem a legtöbb innivalót iszom. Délután meg 30 perc alatt képes vagyok meginni 2 l vizet. Nyílván nem jó a szervezetemnek. Mit tegyek?
2010. ápr. 2. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Teszel egy üvegbe minden szünetbe és berakod a táskádba vagy tedd ki az asztalra és akkor ihatsz.
2010. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy jól esik úgy oszd be.

Én is sokat iszok suliban 1-2 liter elmegy, gyakran járok ki én is de nem para hugyozni nem ciki!

2010. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jutott eszedbe innivalót venni vagy magaddal vinni? Otthon főzöl egy teát vagy csinálsz egy szörpöt, nem mész tőle anyagi csődbe.
2010. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Csak nem engednek ki a suliban mosdóba, ezért van para
2010. ápr. 3. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Szünetig nem bírod ki?

Elég ha annyit mondasz h fel vagy fázva....

2010. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem bírom ki =S ha kicsengetnek az az első, hogy rohanok a mosdóba, mint egy h.lye, és az osztálytársam meg viszi a táskámat a másik terembe. Múltkor is, amikor ki mertem kérezkedni, a tanár azt mondta, hogy nem érdekli, de ha kimegyek szaktanárit ír be.
2010. ápr. 3. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemes nem 3x, hanem 5x enni (tízórai és uzsonna, magyarul az étkezést is leosztani, nem megnövelni!) és minden étkezéskor meginni kb 2 pohár vizet. 10x2dl=2l az már nem rossz. Persze praktikus, hogy legyen kéznél mindig legalább egy kis üveg víz.
2010. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!