Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennnyi 25g Iso Whey Zero?

Rékaaaaaaaaaaaaaaaa kérdése:

Mennnyi 25g Iso Whey Zero?

Figyelt kérdés

1) 25g az egy kupaknyinak felel meg?


2) Azt mondták az üzletben nekem, hogy 20 adag van benne (500g-os) szóval 20 napig elég. De egy nap 2 adagot kell belőle fogyasztani, akkor ezek szerint 10 napig lesz csak elég?



2016. márc. 18. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:

igen, egy kupak 25g

igazából csak megfelelő étrenddel együtt ér bármit is. Ha az nincs rendben, ihatsz egy nap ötöt is, nem fog történni semmi. (ne igyál ötöt!)

Én pl. csak edzős napokon iszok egyet, illetve ha nagyon keményre sikerült az efzés akkor kettőt. Viszont mellette teljesen jó étrendem van.

Az eredmények is láthatóak

2016. márc. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minek ilyen szarokat fogyasztani? XD ez nem egészséges étrend.
2016. márc. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Jó az étrendem is mellette :)

Második: nem fogyasztom évekig folyamatosan, és szerintem a mértékletesség a fontos. Másnak van más káros szokása, nekem nincs.

2016. márc. 18. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazad lehet a mértékletességgel kapcsolatban. De szerintem ez nem természetes. Én sosem használtam semmilyen port, se fehérjét se proteineket semmi ilyesmit. És még is ugyanúgy eljárok edzeni és még is rendben van a testem, nem volt sohasem szükségem ilyenekre. Ha belegondolsz a régen a középkorban ókorban sem voltak ilyenek és azért ott izmosak voltak az emberek. Én sosem értettem akik ilyeneket isznak szednek, hogy miért?
2016. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is most vettem , ha ugyanazt vettük 3000-ért ami levan akciózva akkor kellett benne lennie egy kis mérő izének és az 25g, nekem volt benne.
2016. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hiába szuper hiper tiszta tejfehérje, mert "csak" 80%ban fehérjepor, a többi, vajon mi??
2016. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!