Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ismertek Limited Nutrition -...

Ismertek Limited Nutrition - Whey Protein-hez hasonló fehérjeport?

Figyelt kérdés
Ezt szedem már jó ideje, és sajnos azt tapasztalom, hogy elfogyóban van a boltokból. A csokoládé ízesítést szeretem. Tudtok ajánlani hasonló ízű és hatású port ami ebben az árban is van?

2015. okt. 24. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy pár száz márkanéven árulnak még hasonlót. Bármelyik táplálékkiegészítő boltban kapsz. Itthon népszerű, de drága, hazai márkák a Biotech USA és a Scitec nutrition, ezeket sok helyen boltokban is árulják, még Auchanben vagy Tescoban is szokott Biotech lenni, de van saját láncuk is. Ezen kívül rengeteg webshop árul ilyen termékeket. Ha nem akarsz sokat fizetni, akkor érdemes kevésbé felkapott, de minőségi márkát választani, pl. Stillmass, Myprotein, stb.

Azt ugye tudod, hogy nincs különösebb hatása? A csirkemellre sem szokták azt mondani, hogy hatása van. Egyszerű koncentrált tápanyag, semmi több. Olyan, mint a kristálycukor, csak ebben a fehérje van koncentrálva a cukor helyett. Arra való, hogy ha nem tudsz a kajával elég fehérjét bevinni, akkor ezzel pótolhatod. Némi pluszt adhat talán edzés után, de egyébként nem sok értelme van ezt inni, többre mész valami teljes értékű étellel, tojással, hússal, hallal.

2015. okt. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen tisztában vagyok, a táplálékkiegészítőkről.

Én is tudom, hogy rengeteg márka által kaphatóak különféle boltokban. Már kipróbáltam egy hasonló terméket amit keresek, viszont hányingert keltő volt az íze.

Ezért kérdezem, hogy ismer-e valaki olyat, ami olyan ízű mint a kérdésemben említett por.

2015. okt. 24. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ízre nem ismerem. Fura, a csokit ritkán szokták elrontani. A Scitec cuccai állítólag finomak, de én az áruk miatt kerülöm őket (és gyakran hozzáadott szőlőcukor miatt). Én szerencsére nem vagyok finnyás, eddig mindegyiket meg tudtam inni.
2015. okt. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont Scitec terméket próbáltam ki.
2015. okt. 25. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Dymatize nekem ízlett, de nem tudom, hogy neked is bejönne-e. Ez volt az egyetlen "márkás" fehérje, amit fogyasztottam egy ideig.
2015. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!