Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Honnan tanulhatok meg egészség...

Honnan tanulhatok meg egészségesen táplálkozni?

Figyelt kérdés
Van rajtam pár plusz kiló, de nem csak emiatt, hanem úgy általában szeretnék úgy étkezni, hogy az szolgálja az egészségemet. Azt szeretném megtanulni, hogy mikor, miből, MIÉRT és mennyit érdemes enni, hogy egészségesen táplálkozzak. Tud valaki ebben segíteni?
2016. márc. 22. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat kell olvasnod hozzá s tapasztalnod is. Mindenki mást mond s a testünk sem egyforma, egészen más az optimális nekem és neked... Van pár alapdolog, ami közös, de a többi...

S persze ugyanannak az embernek is más mennyiségű s összetételű étel kell életének különböző szakaszaiban.

2016. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont ez az, amiért eddig kerültem ezt, mindig mindenki mást mondott eddig és nem tudom hogy mi jó vagy mi nem jó. Szakemberhez akartam fordulni ezidáig, de jobb szeretném én tudni a dolgokat. Jóval olcsóbb és biztonságosabb is lenne számomra.
2016. márc. 22. 16:04
 3/3 anonim válasza:
Dietetikus sokat tud segíteni, egyénre szabottan tud tanácsot adni.
2016. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!