Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg kórosan sovány vagyok?

Tényleg kórosan sovány vagyok?

Figyelt kérdés

Ma a suliban orvosi vizsgálat volt (nekem csak hétfőig volt suliszünetem :( ) ilyen hallás, látás, súly, magasság stb... 155 centi vagyok és 38 kiló. Nem látszódnak ki a bordáim ha behúzom a hasam akkor is csak kicsit. Versenyszerűen táncolok ami heti hat edzéssel jár. Nagyon szeretem nem fogom abbahagyni. Nagyon sokat eszem nézik is az osztálytársam hogy hogy eszem még két szendvicset egy kakaós csigát, gyümölcsöt, műzlit és sütit egy délelőtt alatt. Szeretek enni és sosincs bűntudatot a kaja miatt nem látom magam kovernek. És azt mondta a suliorvos hogy kórosan sovány vagyok meg hogy biztos anorexiás vagyok... Én meg mondtam neki hogy nagyon sokat eszem de sportolok versenyszerűen. És azt mondta hogy én biztos hazudok mert tuti alig eszem...


Szerintetek tényleg ennyire sovány vagyok? Nagyon sokat eszem de nem bízom. Mit egyek akkor??


2016. márc. 29. 16:46
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Te tudod, hogy eszel rendesen és sportolsz, ő még azt hisz, amit akar.
2016. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem foglakoznék vele.Persze csak ha csak tényleg egészségesen étkezel.
2016. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vékony vagy, de ennyi. A leírás alapján a világon semmi közöd az anorexiához, de az orvosnak problémái vannak a bizalom terén... Nos, ez nem a te bajod.

Ha egészséges vagy és jól érzed magad, ne törődj vele.

Bár az étrendeden lehetne javítani...

2016. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerüen ilyen a testalkatod. Egyél annyit és abból amennyi és ami csak jól esik. ;) ;) Vékonyka vagy, de nem olyan úm. kóros.
2016. ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!