Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak 5-8kg-ot?...

Hogyan hízzak 5-8kg-ot? (Többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 157cm es 40kg. Nem anorexiás vagyok, de nagyon vékony. Zavar hogy pl a csuklómon a térdemen és a medencémnél is látványosan kilógnak a csontok, hamarabb fáradok. C és D vitamint szedek. Eszek, de nem hízok. Semmit. Egyszerűen nem ragadnak rám a kilók sem csokitól, hamburgertől vagy normális ételektől. Pedig próbáltam, denl nem tudok hízni. Mit csináljak?

2016. márc. 29. 17:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy lány vagyok.
2016. márc. 29. 17:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Pajzsmirigy vagy ki tudja, még milyen hormon? Mióta tart ez?
2016. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem először indítsd dokival, sokszor belső okok miatt nem megy a hízás. Nem kellemes székletmintát vizsgáltatni, de ha az okés, onnantól doki ad étrendet is.
2016. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen voltam, kivizsgáláson is. Az orvos szerint genetika, de én akkor is szeretnék felszedni néhány kilót. Köszönöm a válaszokat, továbbiakat is várok :)
2016. márc. 29. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem dietetikus tudna segíteni.
2016. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el endokrinológushoz.
2016. márc. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kivizsgálás mit fedett le?
2016. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ételallergiát, intoleranciát is vizsgáltak? Cöliákia (gluténérzékenység) és tejfehérje- vagy laktózintolerancia is okozhat kóros alultápláltságot.

Akár ki is próbálhatod, pár hétre hagyd el a tejtermékeket (mindent), és figyeld, hogy jobban érzed-e magadat, megy-e felfelé a súlyod. Ha nincs változás, ugyanezt később kipróbálhatod a gluténnel is, bár ez tudom nem könnyű.

2016. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, nekem az segített hogy turmixoltam dolgokat, 1-1 evőkanál cukor, zsír, kókuszreszelék, és melegvíz hogy a zsír olvadjon ill ne hányd el magad, lehet még más ízesítőt stb beletenni hogy jó íze legyen, pl kakaó, pudingpor... először kisebb adagot csinálj pl zsírból ne egy evőkanál csak fél hogy hozzászokj stb.


De ez a koktél eléggé durva így csak saját felelősségre! Nekem csak ez használt, napi 1x reggelente ezzel kezdtem a napot, mivel reggelente semmi étvágyam nem volt sosem, ezt a folyadékot viszont gyorsan le lehetett hörpinteni.

2016. máj. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!