Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elég régóta komoly gyomorsav-t...

Elég régóta komoly gyomorsav-túltengésem van, közvetlenül étkezés után rögtön jelentkezik. Savkötő ideiglenesen segít. Speciális étrend van erre?

Figyelt kérdés

Nem kávézom, alkoholt, szénsavas üdítőt nem iszom, erőset sem eszem, nem dohányzom.

Az általános "egyél sok zöldséget és gyümölcsöt és kevés húst" tanács helyett konkrét étrend létezik, ami segítene?



2016. márc. 30. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ami bejött a dió! Én minden nap megeszem 2 egész dióbelet. Eleinte többet ettem, de beállt 2 dióra. Anniyra sok savam volt, hogy naponta kétszer befulladtam a savgőze miatt és a tüdőgondozóba kötöttem ki, de kiderült, hogy csak gyomorsav probléma. De én iszom már kávét is, naracsot is eszem. Engem a dió rendben tart. Próbáld meg.
2016. márc. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, lehet gyógyszer kell rá ha már a savlekötő sem segít.
2016. márc. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A savlekötő az egy gyógyszer. Aminek mellékhatásai vannak ráadásul. Az "általános" tanács fordítottja az, ami segít, vagyis kevés zöldség-gyümölcs, sok zsír-hús. Keress rá a paleo-ketogén étrendre, ami tényleg megoldja a problémát. Kb 1 nap alatt nálad is kiderül, hogy segít-e.
2016. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!