Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen megoldások lehetnek...

Milyen megoldások lehetnek még gyomorsavra?

Figyelt kérdés
Általában reggelente hányingerem van tőle de nem hányok. Napközben is szokott marni, érzem a gyomromban. és elég rossz. Néha hasmenésem van tőle. Háziorvosom írt fel savlekötőt, de az nem használt. Salvus gyógyvizet ha iszok akkor az segít, de ez nem oldja meg a probléma gyökerét, csak a tüneteket enyhíti. Banán is segít, de az is csak épp akkor mikor eszem, rövid időre. Most a cholagol cseppet kezdtem el szedni, mintha egy picit jobb lenne, de még mindig érzem hogy néha mar. Tud valaki valami jó megoldást? Szeretném valahogy megoldani magam, hogy ne kelljen gyomortükrözésre elmennem, attól eléggé félek:S

2013. dec. 2. 20:59
 1/2 automatakoktel ***** válasza:
Én csak a candida féle verzióját ismerem, ott elég egyértelmü a megoldás.
2013. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod, hanem is ez a bajom ez a diéta amit erről találtam ártani biztos nem árt ugyhogy kipróbálom.
2013. dec. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!