Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sok cukrot ettem rovid idő...

Sok cukrot ettem rovid idő alatt, ugy érzem mindjart elájulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Stresszevo vagyok, hatalmas mennyiség cukrot tomok magamba ilyenkor, tenyleg iszonyatos adagokat. Mostanaban egyre rosszabbul birom, a mostani egy "lightos" adag volt a kezdetekhez képest, megis nagyon szarul vagyok, remegek és bizsereg mindenem, zug a fejem, de ugy érzem hogy tele kell tombom magam. Mit tegyek? Ugy altalaban is, de most foleg, hogy ne essek ossze? Fel sem merek állni.

2016. ápr. 5. 22:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon rosszul vagyok, valaki válaszoljon :(
2016. ápr. 5. 22:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Szívjál friss levegőt, igyál sok vizet, esetleg egyél valami sósat, ha az jól esik.
2016. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mostanában úgy érzed, hogy egyre rosszabbul vagy tőle, érdemes elmenni egy terheléses vércukorvizsgálatra, hogy kizárd a cukorbetegséget. Most csak annyit tudsz tenni, hogy szellőztetsz egyet, és pihensz.
2016. ápr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam szódabikarbóna és kávé az, ami picit jót tesz, de alapvetően ki kell várni, hogy elmúljon és levonni a konzekvenciát (csak nekem egészen kevés is összehozza a szénhidrátmérgezést, ha épp olyanom van. máskor 10-szer annyi sem. azért sejtem, hogy mit kerüljek).


Nyilván az az egyetlen igazi megoldás, ha legyőzöd ezt a problémát. Vagy legalább cukorban szegényebb mederbe tereled, ha az is megfelel neked...

2016. ápr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi az a sok? Én, ha szezonja van egy fél kiló szaloncukrot megeszek vacsora után és nem vagyok stresszevő...
2016. ápr. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szintis Zoli ***** válasza:
Cukorból úgy tudom 400 gramm az ld 50 emberre vetített mennyisége. Annyit biztosan nem ettél, ezért nem lesz baj.
2016. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!