Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ebből lehet komolyabb baj? Félek

Ebből lehet komolyabb baj? Félek

Figyelt kérdés
2015 nyarán volt először amikor szèkelèskor erős vèrzès volt, szerintem azèrt mert túl kemèny volt.utána időnkènt 2naponta vagy hetente csak nagyom enyhèn picit volt vères a wcpapír. Vègül januárba elmetnem orvoshoz glicerones kúpot írt fel de nem használtam mert egy darabig nem volt semmi problèma. De most 2napja megint előjött. Nagyon nehezen "jött ki" vèrzett is ezèrt másnap reggel elöször használtam a kúpot ès könnyedèn ment vèrzès nèlkül de ma....csöpögött. Pedig annyira nem is nehezen :'( bele is ülök kamillás vízbe. De nagyon fèlek...menjek megint dokihoz?:(
2016. ápr. 8. 10:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Pedig azóta elkezdtem rendszeresen spórtolni heti 4szer..szerintem gyors az anyag cserèm,vèkony vagyok. Szèkrekedèsem nem szokotz lenni csak ez hogy nèha úgy èrzem mintha szètrepedne a nyílás...
2016. ápr. 8. 10:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, menj el újra dokihoz.
2016. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végbélrepedés lehet, az nem gyógyul meg, időnként mindig újra bereped, menj el proktológushoz, addig is kenegesd aranyér kenőccsel.
2016. ápr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sehogy sem gyógyulhat meg?:(
2016. ápr. 9. 00:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos székeléskor mindig újra berepedhet, főleg ha kemény a székleted, proktológus megoldja.
2016. ápr. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!