Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy délután 2 kg hízás lehetsé...

Egy délután 2 kg hízás lehetséges?

Figyelt kérdés
Pénteken délelőtt megkértem magam és délután 2 kg-mal több voltam. Ez lehetséges ha nem ettem aznap semmi olyat ami durván hizlal vagy sok? (ebédre franciasali, sajtos kifli) esetleg a menstruáció miatt emelkedhetett a súlyom? Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 10. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A menzesz idején hormonhatásnak köszönhetően jellemző a vízretenció, emiatt is mérhettél többet. Vagy egy kicsit elállítódott a mérleg, nem ugyanazon mérted stb, az biztos, hogy ennyi zsír nem ugrott fel rád néhány óra alatt.
2016. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a mérleggel lesz gond. Bár meg mindig annyit mutat szoval nem tudom...
2016. ápr. 10. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha megeszel-iszol 2 kilónyi akármit, akkor természetesen annyival több leszel. A mellékhelység használata után pedig jelentősen csökkenhet. Mert ugye az ilyen dolgoknak is van súlya, pl a víz 1kg/l.

Az első válaszoló által adott dolgokhoz add hozzá ezt, és akkor már egész közel jársz a mérési hibahatárhoz :D

2016. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben van köszönöm! :)
2016. ápr. 10. 20:03
 5/5 anonim ***** válasza:
2 kg hizashoz 14000 kcal (fel nem hasznalt) szukseges. Kizart, hogy egy delutan alatt meg ennyit megettel a minimumon felul. :D Ha pl. hetente mindig ugyanabban az idöben (pl. reggelente wc-zes utan, ruha nelkul) lemered magad, akkor következtethetsz fogyasra vagy hizasra.
2017. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!