Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért híznak el a nők 20éves...

Miért híznak el a nők 20éves kor felett? Fogamzásgátló? Vagy esetleg önálló keresetből kajára költik?

Figyelt kérdés
Csomó lány ismerősöm akiket régen még irigyeltem is, h milyen jó nők, ízléses ruhákkal és vékony alakkal, mostanra rengetegen elhíztak.. és ezáltal meg is csúnyultak ahoz képest amik 16-20évesen voltak .. miért nem törődnek a nők magukkal, ha lesz egy párjuk?
2016. ápr. 20. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazért amiért a férfiak sörhasat növesztenek
2016. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én igénytelennek nevezem az ilyet, aki férfiként hazamegy és első a sör, és hízik. Párom nekem nem hagyja h 6után hízlalót egyek mert figyel rám, vett is nekem kondi bérletet, hogy együtt edzhessünk, érdekes h mennyire relatív kinek mi a normális
2016. ápr. 20. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Először is, a szépség egy szubjektív dolog. Lehet, hogy neked nem tetszik valaki, akin most van 10 kiló plusz, másik 130-nak meg igen, de ez is pont le van ejtve, mert a lényeg, hogy önmagának tetsszen. Az, hogy nem törődnek magukkal a nők, ha lesz párjuk így egyszerűen nem igaz. Van valóban olyan, aki eligénytelenedik, de nem mindenki, nem szabad általánosítani. Sajnos tényleg sok az elhízott ember, ez részben az egészségtelen életmódból fakad, hihetetlen, hogy még mindig azt tukmálják belénk, hogy az étkezéseket 50% gabonának kell kitenni. Baromira sok szénhidrátot eszik a magyar, teljesen feleslegesen, de ez egy másik téma. Szóval visszatérve, sokan nem engedhetik meg maguknak, hogy egészségesen és változatosan táplálkozzanak, nem járnak el sportolni szintén pénz vagy időhiányában. Mindent meglehet magyarázni, meg mindennek az ellenkezőjét is. Egyébként rengeteg 20-as éveiben járó fiú is el van tunyulva borzasztóan. Szóval, lehet, hogy nem ezt a választ vártad a kérdésedre, de 1, foglalkozz a saját alakoddal, 2 ne általánosíts. A problémák mindig a összehasonlításból születnek.
2016. ápr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reménykedejünk benne, hogyaz első válaszoló tudja, hogy a sörhas nem a sörtől van...
2016. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Több oka lehet, de 16-20 évesen is rengeteg lány küzd pluszkilókkal, egyesek elég sokkal is.

Van, akinek már ifjan kezd lassulni az anyagcseréje, vagy mondjuk a szerelmi csalódásait tortába öli, stresszes lesz a felnőttélet, nem szakít időt edzésre, így is szereti a párja... Vagy a párjának napi süti kell és ő is eszik belőle s nem tudja ellensúlyozni... Millió egy ok lehet.


Viszont az aztán nem maradna a párom, aki megpróbálna beleszólni az étkezésembe... Mondjuk én egészségtudatos vagyok, de elég speckó életmódú. Egy szintig lehet tanácsokat adni (s tudom, hogy van, akinek igénye van arra, hogy megmondják, mit tegyen), de amikor valaki a saját étrendjét próbálja ráerőszakolni mindenkire, az baj. Sok ilyen eset van.

2016. ápr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát én ismerem a lányt, a vak is látja és megmondja hogy egyáltalán nem vonzó már

szerintem kifogás az hogy ételhez pénz kell, chips, cola , csoki, olajos/zsíros dolgok stb ezek mind megtalálhatók többségbe sok embernél , gyümölcs-zöldséget nem ismerik

Aj nyilván nem arra gondoltam hogy MINDEN EGYES 20felüli eltunyul , de sokan vannak, nos ez az oldal arra van hogy bármit kérdezzünk, így akárkit kibeszélhetek ha akarok.

Engem az érdekel mi az amitől feladja valaki a kinézetét és nem számít már ha eltunyul

2016. ápr. 20. 23:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem se tetszett eleinte hogy beleszólt mit egyek, de rájöttem igaza van, mert én se szeretném hogy elhagyja magát mellettem és meghízzon... mert szerintem számít a külső és amit látsz , persze ott a szeretet de a szexhez vonzalom kell
2016. ápr. 20. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!