Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a velemenyetek az Update...

Mi a velemenyetek az Update etrendrol?

Figyelt kérdés
Tapasztalat/velemeny? :)

2016. ápr. 24. 20:24
 1/4 anonim válasza:
Megfelelő sport mellett hatásos és finom.
2016. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
drága...
2016. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A lowcarb étrendek általában jók, de sajnos ez tartalmaz nem kevés szóját, ami szerintem nagyon egészségtelen.

Igyekszik mindenféle hagyományos ill. bolti készételt nagyon hasonló "update" ételekkel helyettesíteni. Szerintem az egészséges étrend egyszerűen más, mint egy átlagos étrend, az egy alap, hogy nem kellene bolti készételeket enni. Én pl. nem eszek kenyeret, de kenyérpótlókat sem, mivel egyik sem pont olyan, mint az igazi kenyér, viszont sokszor éppen ugyanolyan "műkaja", mint amiket igyekszem elkerülni. Ugyanígy vagyok a sütikkel, nem fogom édesítőszerekkel és update liszttel (mi van benne?) tömni magam, inkább másfajta "édességeket" eszem. És egy idő után egész jól meg lehet lenni ezek nélkül is.

2016. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászóló jól csinálja, nos, ilyen az én álláspontom is. Amúgysem eszem kész cuccokat és túl szénhidrátos ételeket (nálam ezek köre igen széles) s mások zsebét sem tömöm feleslegesen, úgyhogy az update már triplán kiesett nálam :D
2016. ápr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!