Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kuzdjem le a Ketchup...

Hogyan kuzdjem le a Ketchup fuggosegem?

Figyelt kérdés
Valaki valami tanaccsal esetleg, annyira raszoktam h mindennel azt eszem. Lehet hogy hulyen hangzik de ez komoly! Ertelmes valaszokat legyszi

2016. máj. 4. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz leszokni róla? Vegyél cukormenteset, amúgy semmi baj nincs a ketchuppal.
2016. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azert mert rengeteget megeszek belole es nagyon lelkiismeretfurdalasom van utana:/ koszi a valaszt
2016. máj. 4. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Én édességfüggő vagyok, három hete határoztam el, hogy ezentúl naponta csak egyszer ehetek, és csak étkezés után édességet. Egész jól megy. Ha nagyon kívánom már reggel, akkor felteszem magamnak a kérdést, hogy most akarok-e enni és aztán egész nap nem, vagy inkább ebéd/vacsora után. Általában kibirom ebéd utánig azzal a tudattal, hogy akkor ehetek. És ha egész héten tartom magam a fogadalmamhoz, akkor jutalmul vasárnap megengedek magamnak még egy alkalommal valami édességet. Próbáld ki a módszert!
2016. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha cukormenteset veszel, akkor nincs miért lelkifurdalásod legyen. Kvázi az csak sűrített paradicsom. Az meg egészséges.
2016. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :D barcsak tudnam enis tartani az elhatarozasaimat de folyton "visszaesek"..
2016. máj. 4. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Kethcuptol nem lesz semmi bajod.

A majonéz már más tészta...

2016. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Spar-ban lehet kapni Stevia-val édesített ketchupot. Vegyél olyat, ugyanolyan íze van. :)
2016. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kell, én is mindenhez azt eszek - de szó szerint. Szendvicsbe, tésztára, magában sajttal, sonkára, krumpli, rizs, uborka (sima kígyó), vajas-, májkémes kenyér, húsok... :D


Ez még a jobbik, mert éjszaka meg betolok vagy fél tábla csokit - bár, mázlim van, és 54 kg-nál kb. soha nem vagyok több.

2016. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És milyen ízű a ketchupos túrós rétes például ?
2016. máj. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Túrós rétest nem eszek, de túrós tésztával simán...Hát az a helyzet h én fogyni is szeretnék 75 kg vagyok es legalább 10et jó volna mert 173 centi vagyok s idegesít, meg is látszik.
2016. máj. 8. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!