Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon félek hogy elhízom!...

Nagyon félek hogy elhízom! Genetikailag ez teljes képtelenség. De akkor is. Van okom aggódni? Mostanában eléggé sokat eszet és szeretek is enni. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Colát Chipset 1 évben ha egyszer ... cukorkát gyakrabban csokit néha néha.De kenyeret minden nap eszem.Az pedig hízlal. Sokan mondják "de szép vékony vagy.Én még se értem magam teljesen jól a bőrömben. Sportolni nrm igazán járok .De biciklivel közlekedek.Futni utálok... mit tegyek,hogy ne aggódjak amiatt hogy elhízom
2016. máj. 20. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
tereld el a gondolataid.
2016. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem a kenyér, a kalóriatöbblet hizlal.

Miért híznál el? Ha feljön 1-2 kiló, észreveszed, teszel ellene és kész (mondom ezt én úgy, hogy évtizedekig híztam, de most már olyan okos vagyok, többé nem lesz ilyen :D). Mondjuk nem ártana életmódot váltani... Ha nem tartod jónak a kenyeret, ne egyél kenyeret, nagy kaland :D Én nem eszem kenyeret és kismillió egyéb dolgot, nálam a szénhidrátbombás kilengés a zöldborsófőzelék vagy egy fél alma :D Jólesik, persze van, aki napi 1000 gramm szénhidrátot eszik és eszébe sincs elhízni, mert elhasználja, úgy is lehet.


Viszont mozogni az egészséged miatt nem ártana... Nincs semmi, amit szeretsz? Legalább próbálj ki ezt-azt. Én is kerülgettem a súlyzózást egy csomó ideig, aztán most már komoly ok kell, hogy kihagyjak egy edzést, nagyon bejön... Futni nem szeretek és úgy 10 métert tudok, de sétálni szeretek. Biciklizni kevésbé, de néha az is van. Ez már a teljes testes edzéssel nem is rossz.


A fejedben magadnak kell rendet tenni, de több legyet ütnél egy csapásra, ha legalább picit átalakítanád az életmódodat. Nem kell semmi drasztikus. Némi mozgás eleve van. A kenyeret ha nem hagyod el, de kevesebbet eszed, s legalább lassabb felszívódásút, az is egy lépés...

2016. máj. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!