Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire jók a Leneki vitaminok?

Mennyire jók a Leneki vitaminok?

Figyelt kérdés

[link]


Vettem egy alap csomagot.

Megéri hosszút távon szedni?

Az és annyi van benne, mint ami rá van írva?

Olvastam olyat is ahol a nyertes Vitaginket húzták le.


Akik régóta szednek multivitamint és többfélét is kipróbáltak mit ajánlanak?


Nekem hitelesnek tűnik a Könyvei alapján.Kettőt olvastam.



2016. máj. 30. 15:06
 1/3 Noncsi0310 ***** válasza:
51%
Szia!3 éve szedem a közepes csomagot ( terhesség alatt is ezt szedtem ). Én nem cserélném le semmiért. Nálunk a családban is mindenki ezt szedi ( szülők, testvérek, gyerekek) . Még apró betegség sem fordul elő senkinél. A 11 éves gyerekem volt az egyetlen az osztályban, aki nem hiányzott egész tanévben az iskolából. A 14 hónapos kislányomat tanácsadáson kívül még orvos nem látta. Szóval, csak ajánlani tudom!
2016. máj. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedtem én is lenkei multivitamin. A közepesből 2 dobozzal. Azt kell mondjam én semmi változást nem vettem észre, sőt a második doboz szedése alatt elmentem vérvételre és kiderült hogy vashiányom van. Szóval erről ennyit... Mondjuk nem is csoda, mert teljesen szervetlen anyagok vannak benne (pl. magnézium-oxid, cink-oxid), hát hogy tudná az élő szervezet a szervetlen anyagot hasznosítani...? Kidobott pénz ilyenekre költeni, de ez igaz az összes többi ilyen készítményre, nem csak a lenkeisre.
2017. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elég régi a kérdés, de hátha lesznek még tapasztalatok! Engem is érdekelne ez, egy ideje szedem /szedjük a Lenkei vitaminokat, teljes mértékbe vitamin párti vagyok viszont november óta most voltam 3-szor laborba és egyre több a probléma az eredményemmel (sportolok, egészségesen táplálkozom) alvadási probléma van, pajzsmirigy, vérszegénység és valami a májjal. Ma megyek a lelettel vissza a dokihoz, de már kezdem azt gondolni ez a sok vitamin sem jó szuper erőset szedek. Érdekelne hátha valakinek van még tapasztalata
2019. jún. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!