Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nagy a súlyom?

Miért nagy a súlyom?

Figyelt kérdés

Vékony alkatú lány vagyok, jó izomzattal, sokat mozgok, nem fogyasztok cukrot. Ránézésre mindenki 53-55 kilósnak mond. Ám a 169 cm-hez én 60 kg-ot nyomok. Mindig agybajt kapok, ha a mérlegre állok, elkezdtem fogyózni is, hogy legalább 57 kg legyek, de mitől nyomok én 60 kg-ot, én se mondanám magam annyinak meg senki se.


L/19



2016. jún. 2. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vékomy vagy, b*zmeg, ki a sz*rt érdekel a súlyod? Ha vékony vagy, mégis hova a fenébe fogysz? Max az izmodat tudod leépíteni. (megsúgom, az izom nehezebb, mint a zsír)


Abszurd vagy, de kegyetlenül. Szerinted a srácnak csak akkor fogsz tetszeni, ha lemér, és 60 kg alatt vagy? Hülye! Amúgy a 169 cm-hez a 60 kg teljesen normális, egyáltalán nem sok.


Nem tudom, az ilyeneknek, mint te, mi van a fejében.....

2016. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te tényleg azért akarsz fogyózni, mert mások pár kilóval kevesebbnek saccolják a súlyodat? :O

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nem vagy normális...

2016. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha izmos vagy, akkor ez korrekt súly. Csatlakozom a többiekhez, mégis kit érdekel a súlyod?

Én 163 centi vagyok, de esküszöm, ha 70 kilósan néznék ki jól, nulla problémám lenne vele :D Annyi bizonyára nem leszek, mert naturálban annyi izmot nem tudok magamra pakolni, hogy valami kis nekem tetsző zsírmennyiséggel kihozzam ezt a számot, de ha mégis ez lenne, nem zavarna.


Fel nem fogom az ilyeneket, amikor valaki a kilók megszállottja. Karcsú, izmos, vagy nem, de épp fogyásban van és remekül alakul, de a kilók nem mozdulnak és falnak megy, hogy ő nem fogy, brühühü, igaz, hogy centiket veszt és csinosodik, de ugye a kiló a szent. Hát nem.

2016. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!